Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła arrow Nasi stypendyści
Nasi stypendyści
Nasi stypendyści PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa M.   
22.09.2016.

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  •   Dobosiewicz Monika – III TH, kierunek kształcenia: technik handlowiec

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Barszcz Bartosz – IV TR, kierunek kształcenia: technik organizacji reklamy
  • Sara Chmyłko – III GZ, kierunek kształcenia: kucharz

Tytuł „Rybnickiego Prymusa”

  • Kewin Malgrab – IV TL, kierunek kształcenia: technik logistyk
  • Beata Kowal – III TL, kierunek kształcenia: technik logistyk
  • Karol Szymura - IV TR, kierunek kształcenia: technik organizacji reklamy

Rok szkolny 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Barszcz Bartosz – III TR, kierunek kształcenia: technik organizaji reklamy

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Barszcz Bartosz – III TR, kierunek kształcenia: technik organizacji reklamy
  • Harazim Franciszek – III GZ, kierunek kształcenia: kucharz

Tytuł „Rybnickiego Prymusa”

  • Nastuła Łukasz – IV TL, kierunek kształcenia: technik logistyk
  • Gojny Artur – IV TC, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Rok szkolny 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Szymura Edyta – III TC, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Siwoń Agata – II TL, kierunek kształcenia: technik logistyk
  • Chmyłko Sara – I GZ, kierunek kształcenia: kucharz

Tytuł „Rybnickiego Prymusa”

  • Gamoń Klaudia – IV TL, kierunek kształcenia: technik logistyk

Rok szkolny 2012/2013

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Szymura Edyta – II TC, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Marczak Wioleta – IV TB, kierunek kształcenia: technik ekonomista
  • Chrośnik Danuta – I GZ, kierunek kształcenia: kucharz

Tytuł „Rybnickiego Prymusa”

  • Wydra Marcin – IV TL, kierunek kształcenia: technik logistyk

Rok szkolny 2011/2012

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Marczak Wioleta – III TB, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Tront Martyna – IV TB, kierunek kształcenia: technik ekonomista
  • Lomber Angelika – II GZ, kierunek kształcenia: kucharz małej gastronomii

Tytuł „Rybnickiego Prymusa”

  • Wydra Marcin – III TL, kierunek kształcenia: technik logistyk
  • Piecowski Mateusz – IV TC, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Rok szkolny 2010/2011

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Kramorz Justyna – III TB, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Marczak Wioleta – II TB, kierunek kształcenia: technik ekonomista
  • Adamczak Angelika – III PC, kierunek kształcenia: cukiernik

Tytuł „Rybnickiego Prymusa”

  • Wydra Marcin – II TL, kierunek kształcenia: technik logistyk
  • Mura Martyna – IV TC, kierunek kształcenia: technik ekonomista
  • Piecowski Mateusz – III TC, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Rok szkolny 2009/2010

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Tront Martyna – III TB, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Piecowski Mateusz – II TC, kierunek kształcenia: technik ekonomista
  • Herdzina Mateusz – III C, kierunek kształcenia: Liceum Profilowane profil usługowo - gospodarczy
  • Bartłomiej Koboj – III PC, kierunek kształcenia: piekarz

Rok szkolny 2008/2009

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Urbańczyk Magdalena – I TB, kierunek kształcenia: technik ekonomista

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Kozłowski Paweł – III TK, kierunek kształcenia: Technikum kelner
  • Wyspiańska Agnieszka – III A, kierunek kształcenia: LP profil ekonomiczno - administracyjny
  • Żywicki Dawid – II CZ, kierunek kształcenia: kucharz małej gastronomii

Rok szkolny 2007/2008

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Szymura Joanna – II TA, kierunek kształcenia: technik hotelarstwa

Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika

  • Hanna Sładek – II TB, kierunek kształcenia: technik hotelarstwa
  • Mandrysz Karol – II A, kierunek kształcenia: LP profil ekonomiczno - administracyjny
  • Skupień Weronika – I CZ, kierunek kształcenia: kucharz małej gastronomii

 

 

REKRUTACJA 2017/2018

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner