Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła arrow Zdobądź świat przez doświadczenie
Zdobądź świat przez doświadczenie PDF Drukuj Email
Wpisał: Anita Cz.   
04.11.2012.

Projekt jest realizowany w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt "Zdobądź świat przez doświadczenie" („Conquer the world by getting experience”), adresowany jest do uczniów zawodu: technik hotelarstwa, technik handlowiec i technik ekonomista.

Najważniejszym celem projektu jest umożliwienie uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce odbycie praktyk zawodowych w krajach europejskich o dużych doświadczeniach w branży hotelarskiej oraz ekonomicznej i handlowej .

Miejscem praktyk dla technika hotelarza będzie Szwecja (Vasteras). Na praktyki do tego kraju wyjedzie grupa 4 uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych z klas 3 zawodu technik hotelarstwa wraz z jednym opiekunem w terminie od 03 kwietnia do 30 kwietnia 2013.

Miejscem praktyk technika handlowca oraz technika ekonomisty będzie Portugalia (Arcos de Valdevez), gdzie wyjedzie grupa 10 uczniów z klasy 3 zawodu technik ekonomista oraz 8 uczniów z klasy 3 zawodu technik handlowiec. Praktyki odbędą się również od 03 kwietnia do 30 kwietnia 2013 roku. Grupa 18 uczniów wyjedzie do Portugalii w towarzystwie dwóch opiekunów.

Uczniowie biorący udział w projekcie będą spełniać warunki narzucone poprzez kryteria naboru (umiejętności językowe, bardzo dobre zachowanie, wysoka średnia).

Rezultatem praktyk będzie zdobycie kwalifikacji zawodowych, udoskonalenie umiejętności językowych, rozszerzenie fachowego słownictwa oraz nawiązanie współpracy ze szkołami w Szwecji i Portugalii.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner