Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła arrow Nadanie imienia
Nadanie imienia PDF Drukuj Email
Wpisał: Janka   
17.06.2016.

W roku szkolnym 2015/2016 został powołany przez Dyrektora i Radę Pedagogiczną zespół d/s prac związanych z nadaniem imienia szkole, który opracował harmonogram działań i będzie koordynował wykonywanie poszczególnych etapów projektu. Po zebraniu opinii uczniów, pracowników szkoły i rodziców wyłoniono propozycje kandydatów na patrona. Wśród zgłoszonych kandydatów większość głosów uzyskał Władysław Grabski, który będzie patronował naszej szkole. Przy wyborze społeczność szkolna (rodzice, uczniowie, nauczyciele) kierowali się rangą szkoły i rolą, jaką odgrywa w środowisku.

Kolejnym etapem działań realizowanych przez zespół będzie szeroko zakrojona kampania informująca społeczność szkolną i lokalną o rozpoczęciu działań związanych z nadaniem imienia szkole oraz zapoznanie z procedurą nadania imienia. Obejmować ona będzie pogłębienie przez młodzież i pracowników wiedzy o patronie, poświęcenie sztandaru oraz przygotowania szkoły do uroczystości nadania imienia.

 
« poprzedni artykuł

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner