Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Pierwszy etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych PDF Drukuj Email
Wpisał: Bernadeta K.   
28.11.2017.
27 listopada 2017r. odbył się pierwszy etap OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH organizowanej pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada poprzedzona została cyklem zajęć „Lekcje z ZUS” przeprowadzonych w klasach drugich Technikum Ekonomicznego. Do etapu szkolnego w ZSE-U przystąpiło 43 uczniów z klas: II TB , II TCL i III TB. Najwyższą ilość punktów zdobyli uczniowie klasy III TB: Jakub Kuczera, Paulina Pieczka i Paulina Wardęga, którzy stanowić będą zespół reprezentujący naszą szkołę w etapie wojewódzkim.
Życzymy powodzenia w następnym etapie!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości