Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Warsztaty kulinarne PDF Drukuj Email
Wpisał: Bernadeta K.   
18.12.2017.

Już w najbliższy wtorek w naszej szkole odbędzie się niezwykłe wydarzenie kulinarne. Młodzi kucharze będą uczestniczyć w warsztatach gastronomicznych ze znakomitym Szefem Kuchni restauracji "Stadionova" w Tychach - Pawłem Kaczmarkiem. To nie tylko świetny Szef Kuchni i doradca kulinarny, ale przede wszystkim pasjonat smaku otwarty na nowe doświadczenia, uczestnik wielu staży kulinarnych, w tym w restauracjach odznaczonych gwiazdką Michelin. To również finalista ogólnopolskich konkursów kulinarnych i członek Śląsko-Jurajskiej Grupy Qulinarnej, a także promotor regionalnych smaków i partner akcji "Slow Food Polska". Prowadzone przez niego restauracje mogą pochwalić się odznaczeniami przewodnika Gault&Millau Polska. Razem z Szefem gotować będzie kucharz Mateusz Sobeczko. Jego największą pasją jest gotowanie, a ulubiona kuchnia - francuska. Mateusz jest absolwentem rybnickiego Ekonomika, do którego często wraca, by zarażać innych swoja pasją.
Czekamy na wspólne gotowanie !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości