Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Pojedynek na słowa PDF Drukuj Email
Wpisał: Bernadeta K.   
10.01.2018.

4 stycznia 2018 roku w samo południe odbył się półfinał turnieju artystycznego szkół średnich „Pojedynek na słowa”, w którym oprócz drużyny naszej szkoły wzięły udział reprezentacje dwóch innych szkół ponadgimnazjalnych. Zmagania wykonawców oceniało czteroosobowe jury, przyznając punkty w skali od 0 do 10, bezpośrednio po każdej prezentacji. Po ostatnim regulaminowym występie okazało się, że dwie rybnickie drużyny (ZSE -U i ZST) zdobyły identyczną ilość - 268 punktów. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja ZS nr 2 z Żor – ubiegłoroczny zwycięzca całego cyklu „Pojedynków”. Organizatorzy zdecydowali, że do finału może awansować tylko jedna drużyna, zatem zarządzono dogrywkę, w której minimalnie lepsi okazali się przedstawiciele ZST. Szkoda, bo drużyna „Ekonomika” przygotowana przez pana Tadeusza Kolorza zasłużyła na finał.
Karolina Hozer 4TR, Julia Buchalik 4TR i Sabina Naczyńska 3TA brawurowym wykonaniem piosenek podbiły serca publiczności, recytatorzy: Agnieszka Penkała 3TŻ, Tomasz Handkus 3TR, Adrian Minas 3TB, Maciej Fołtyn 2TŻ wykazali prawdziwy kunszt recytacji współczesnej poezji.
Gratulujemy naszym reprezentantom i dziękujemy za włożoną pracę oraz zaciętą walkę.
Liczymy na Was w przyszłym roku!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości