Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Wizyta przyszłych handlowców w firmie handlowo-usługowej BOSMAN PDF Drukuj Email
Wpisał: Bernadeta K.   
27.09.2018.

Handlowcy z klasy 3THR mieli okazję zwiedzić prężnie rozwijającą się firmę w Rybniku.
Dzięki uprzejmości Pana Tomasza Bornera uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem firmy.
Między innymi poznali zasady funkcjonowania programu komputerowego PC-Market - to połączenie najnowocześniejszych technologii informatycznych, bazy danych typu klient/serwer opartych na technologii SQL. Uczniowie zwiedzili dział zaopatrzenia z nowoczesnym magazynem połączonym z elektrohydrauliczną rampą przeładunkową, pomieszczenia chłodnicze, sklep oraz część restauracyjną. Na zakończenie przyglądali się pracy biurowej.
Zaledwie w niespełna dwie godziny uczniowie mieli możliwość zgłębienia tajników pracy handlowca, ekonomisty, logistyka i restauratora. Ta niezwykła wizyta zachęciła naszych uczniów do nauki, rozwijania swoich umiejętności, co w przyszłości z pewnością zaowocuje realizacją swoich marzeń zawodowych.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości