Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
100 życzeń dla państwa i miasta na 100-lecie niepodległości Polski PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa M.   
16.10.2018.

 

Z okazji zbliżającego się Stulecia Niepodległości Polski Prezydent Miasta Rybnika ogłosił akcję pisania listów z życzeniami dla państwa i miasta na następne 100 lat. Do tej pięknej inicjatywy włączyła się młodzież naszej szkoły. 230 uczniów ZSE-U napisało życzenia, wykazując się znajomością historii Polski, potrzeb kraju i Rybnika, a przede wszystkim miłością do Ojczyzny i swego miasta.

Spośród napisanych tekstów zespół polonistów wybrał najpierw wyróżniające się prace z poszczególnych klas, a następnie dwie najlepsze – autorstwa Jagody Mazur z klasy 3 TCL i Patrycji Brodawki z 3 TL. Ich życzenia zostały przekazane organizatorom konkursu. Jeśli i u nich zyskają uznanie, zostaną umieszczone w kapsule czasu i wmurowane pod drogą Racibórz - Pszczyna.

Wyróżnionym uczennicom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

 

 
następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości