Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła arrow Praktyczne kształcenie mistrzów zawodu na europejskim rynku pracy
Praktyczne kształcenie mistrzów zawodu na europejskim rynku pracy PDF Drukuj Email
Wpisał: Janka   
22.10.2018.

W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole będzie realizowany kolejny projekt Unii Europejskiej "Praktyczne kształcenie mistrzów zawodu na europejskim rynku pracy" numer 2018-1-PL01-KA102-048102 ze środków PO WER Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” na zasadach Programu Erasmus + sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe.

W projekcie tym weźmie udział 55 uczniów (z klas o profilu technik ekonomista, technik organizacji reklamy, technik logistyk, technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych), którzy będą mieli możliwość odbycia praktyk w Irlandii, Hiszpanii i we Włoszech. Działania projektowe potrwają 20 miesięcy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner