Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła
Brawo Ekonomik PDF Drukuj Email
Wpisał: Bernadeta K.   
10.12.2018.

W ubiegły weekend miał miejsce 18 finał „Szlachetnej Paczki”, w której nasza szkoła brała udział, aby pomóc rodzinie wybranej przez naszą młodzież.

Zebraliśmy 21 paczek z żywnością, środkami czystości, kosmetykami oraz przedmiotami codziennego użytku np. zastawą stołową, ręcznikami, kocami  itd. Uzbieraliśmy też pieniążki, za które kupiliśmy opał w postaci węgla na cały okres zimowy, żelazko, czajnik, toster, garnki, sztućce, pościel i wiele innych drobnych przedmiotów kuchennych.

Chcemy podziękować wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności za każdą pomoc – finansową i materialną –  a szczególnie dwóm uczennicom z klasy 1TO – Julce Świerczynie i Oli Mordzioł, które zainicjowały akcję -  sama zbiórka przerosła nasze oczekiwania. Jesteście wspaniali. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak ogromne serducha.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Znak Jakości Szkoły

GIMNAZJALISTA-KONKURS

Zachęcamy gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły do zapoznania się z prezentacjami konkursowymi.

 

ZSEU_RYBNIK_TECHNIKUM
ZSEU_RYBNIK_BRANZOWA_SZKOLA

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości