Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła arrow Nauczyciele arrow Nauczyciele ZSE-U
Nauczyciele ZSE-U PDF Drukuj Email
Wpisał: Anita Cz.   
22.08.2016.

NAUCZYCIELE PRACUJĄCY

W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-USŁUGOWYCH

W RYBNIKU - ROK SZKOLNY 2016/2017

Nauczany przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Adres e-mail

Język polski

mgr Henryka Chrzanowska

h.chrzanowska@zseu.pl

mgr Małgorzata Jarubas-Szyrszeń

m.jarubas.szyrszen@zseu.pl

mgr Bogusława Michalik

b.michalik@zseu.pl

mgr Mirosław Motyka

m.motyka@zseu.pl

mgr Agnieszka Szostek-Wilkoń

a.szostek.wilkon@zseu.pl

mgr Monika Wieczorek

m.dzierzega@zseu.pl

mgr Urszula Wróblewska

 

Wiedza o kulturze

mgr Barbara Hajdecka

b.hajdecka@zseu.pl

Języka angielski

mgr Urszula Antoniak

u.antoniak@zseu.pl

mgr Anna Bartoniek-Lewandowska

a.bartoniek.lewandowska@zseu.pl

mgr Joanna Bulla

j.bulla@zseu.pl

mgr Anna Górka-Szołtys

a.gorka.szoltys@zseu.pl

mgr Maciej Lewandowski

m.lewandowski@zseu.pl

mgr Marzena Musiolik-Marzec

m.musiolik.marzec@zseu.pl

mgr Iwona Plewnia

i.plewnia@zseu.pl

mgr Monika Sikora

m.sikora@zseu.pl

mgr Wojciech Wilkoń

w.wilkon@zseu.pl

mgr Aleksandra Zawisz

a.zawisz@zseu.pl

mgr Magdalena Zdrzałek

m.zdrzalek@zseu.pl

Język niemiecki

mgr Katarzyna Zdrzałek

k.zdrzalek@zseu.pl

mgr Agnieszka Klich

a.klich@zseu.pl

Język francuski

mgr Grażyna Kula-Kobiałko

g.kula.kobialko@zseu.pl

mgr Jolanta Kula

j.kula@zseu.pl

Język rosyjski

mgr Iwona Kozielska-Minkus

i.kozielska.minkus@zseu.pl

mgr Małgorzata Jarubas-Szyrszeń

m.jarubas.szyrszen@zseu.pl

Język hiszpański

mgr Grażyna Kula-Kobiałko

g.kula.kobialko@zseu.pl

Język włoski

mgr Małgorzata Dziurok

 

Matematyka

mgr Adelajda Grzegorzyca

a.grzegorzyca@zseu.pl

mgr Alicja Markiewicz

a.markiewicz@zseu.pl

mgr Justyna Markowicz

j.markowicz@zseu.pl

mgr inż. Anita Czerwińska

anicze@zseu.pl

mgr inż. Ewa Motyka

e.motyka@zseu.pl

mgr inż. Janina Paniczek

j.paniczek@zseu.pl

mgr Piotr Zawadowicz

p.zawadowicz@zseu.pl

Fizyka

mgr Agnieszka Mazelanik

a.mazelanik@zseu.pl

Chemia

mgr Monika Sobik

m.sobik@zseu.pl

Biologia

dr Piotr Groborz

p.groborz@zseu.pl

mgr Justyna Nocoń

 

Historia, Historia i społeczeństwo, WOS

dr Urszula Warczok

u.warczok@zseu.pl

mgr Leszek Bugla

l.bugla@zseu.pl

mgr Marian Leśnik

m.lesnik@zseu.pl

mgr Zbigniew Zybała

z.zybala@zseu.pl

Geografia

mgr Lidia Kalemba

l.kalemba@zseu.pl

mgr Zbigniew Zybała

z.zybala@zseu.pl

mgr Agnieszka Mazelanik

a.mazelanik@zseu.pl

Informatyka

mgr inż. Anita Czerwińska

anicze@zseu.pl

mgr inż. Ewa Motyka

e.motyka@zseu.pl

mgr inż. Janina Paniczek

j.paniczek@zseu.pl

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Joanna Liszka

j.liszka@zseu.pl

Wychowanie fizyczne

mgr Jacek Boczarski

j.boczarski@zseu.pl

mgr Danuta Harc

d.harc@zseu.pl

mgr Barbara Klichta

b.klichta@zseu.pl

mgr Ewa Klein

e.klein@zseu.pl

mgr Ewa Molenda – Fajkis

e.molenda.fajkis@zseu.pl

mgr Barbara Niebisz

b.niebisz@zseu.pl

mgr Grzegorz Studnik

g.studnik@zseu.pl

Religia

mgr Urszula Bywalec

u.bywalec@zseu.pl

mgr Urszula Płaszczyńska

u.plaszczynska@zseu.pl

ks. Mirosław Krzyżowski

 

ks. Tomasz Maciąg

t.maciag@zseu.pl

Przedmioty ekonomiczno – handlowo - logistyczne.

mgr Maria Uherek

m.uherek@zseu.pl

mgr Renata Mandrysz

r.mandrysz@zseu.pl

mgr Elżbieta Wilczek

e.wilczek@zseu.pl

mgr Bernadeta Kopiec

b.kopiec@zseu.pl

mgr Maria Strojny

m.strojny@zseu.pl

dr Maria Tosta

m.tosta@zseu.pl

mgr Hanna Jendrzejek

h.jendrzejek@zseu.pl

mgr Agnieszka Gacek-Duda

a.gacek.duda@zseu.pl

mgr Joanna Liszka

j.liszka@zseu.pl

mgr Barbara Hajdecka

b.hajdecka@zseu.pl

mgr Michalina Misala

m.misala@zseu.pl

mgr Dominika Szewczyk

d.szewczyk@zseu.pl

mgr Anna Amalio-Bednorz

a.amalio.bednorz@zseu.pl

mgr Ewa Kufel

e.kufel@zseu.pl

mgr Katarzyna Migas

k.migas@zseu.pl

mgr Joanna Nowak

j.nowak@zseu.pl

Prawo i psychologia

mgr Patrycja Otawa

p.otawa@zseu.pl

mgr Mariola Kujańska

m.kujanska@zseu.pl

Reklama

mgr inż. Anita Czerwińska

anicze@zseu.pl

mgr Monika Wieczorek

m.dzierzega@zseu.pl

mgr Barbara Hajdecka

b.hajdecka@zseu.pl

mgr inż. Janina Paniczek

j.paniczek@zseu.pl

Przedmioty hotelarskie

mgr Dariusz Idzik

d.idzik@zseu.pl

mgr Agnieszka Klich

a.klich@zseu.pl

mgr Katarzyna Zdrzałek

k.zdrzalek@zseu.pl

mgr Anna Bartoniek-Lewandowska

a.bartoniek.lewandowska@zseu.pl

mgr Iwona Plewnia

i.plewnia@zseu.pl

Przedmioty gastronomiczne

mgr Katarzyna Sładczyk

k.sladczyk@zseu.pl

mgr Teresa Łosińska

t.losinska@zseu.pl

mgr inż. Zyta Zyman

z.zyman@zseu.pl

mgr inż. Anna Ryś

a.rys@zseu.pl

mgr inż. Anna Przybylik-Demonchaux

a.przybylik.demonchaux@zseu.pl

inż. Patrycja Bielaczek

p.bielaczek@zseu.pl

mgr inż. Katarzyna Solis

k.solis@zseu.pl

mgr Hanna Kuczera

h.kuczera@zseu.pl

mgr Joanna Skwara

 

mgr Monika Sobik

m.sobik@zseu.pl

Pedagodzy

mgr Joanna Dzierżęga

j.dzierzega@zseu.pl

mgr Joanna Białas

j.bialas@zseu.pl

Bibliotekarze

mgr Romana Piecha

r.piecha@zseu.pl

mgr Tadeusz Kolorz

t.kolorz@zseu.pl

mgr Agnieszka Piotrowska-Do

a.piotrowska.do@zseu.pl

 

 

 
następny artykuł »

REKRUTACJA 2017/2018

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner