Plan lekcji

Plan lekcji
Zastępstwa

Reforma edukacji

Reforma edukacji

Wybierz grupe interesujących cię wiadomości || zobacz wszystkie || zobacz archiwum wiadomości

 

Szkoła arrow Uczniowie arrow Koła Zainteresowań
Koła zainteresowań PDF Drukuj Email
Wpisał: Bernadeta K.   
17.10.2017.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

L.p.

Rodzaj zajęć

Nazwisko, imię nauczyciela

Dzień tygodnia,

godziny, sala

Uwagi

1.      

Zajęcia wyrównawcze z historii i WOS-u

Bugla Leszek

poniedziałek,

g. 15.00, sala 201D

 

2.      

Zajęcia wyrównawcze z historii i WOS-u

Leśnik Marian

środa,

g. 15.00, sala 201 D

 

3.      

Zajęcia wyrównawcze z historii i geografii

Zybała Zbigniew

środa,

g. 15.00, sala 201 C

 

4.      

Kółko Biblijno-teologiczne

Płaszczyńska Urszula

Co drugi czwartek

godz. 15.00 , sala02C

 

5.      

Młodzieżowe Apostolstwo Chorych

Bywalec Urszula

Godziny popołudniowe

wybrane wtorki i czwartki

Wolontariat na terenie Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego nr 3 w Rybniku

6.      

Pogotowie duchowe

Ks. M. Krzyżowski

Ks. G. Bracik

po uprzednim zgłoszeniu, gabinet katechetyczny

 

7.      

Konsultacje z języka polskiego

Katarzyna Lewczuk- Leśnik

poniedziałek

g. 8:45 – 9:35, sala 101A

 

8.      

Przygotowanie do matury – 4TR

Katarzyna Lewczuk- Leśnik

środa

g. 14.10 - 15.45, sala 101A

 

9.      

Fakultet z języka polskiego – 4TG

Henryka Chrzanowska

poniedziałek

g. 8:50, sala 103A

raz w tygodniu

10.   

Fakultet z języka polskiego – 4TZ

A.    Szostek-Wilkoń

poniedziałek

g.8:00, sala 101C

raz w miesiącu

11.   

Kółko artystyczne

Tadeusz Kolorz

poniedziałek

g. 8:00 – 9:30, aula/biblioteka

czwartek

g. 15:30 – 17:00, aula/biblioteka

raz w tygodniu

12.   

Język polski. Przygotowanie do matury - 4 TGH 1 grupa

M. Motyka

poniedziałek

g.15.00 – 15.45, sala 103A

 

13.   

Język polski. Przygotowanie do matury - 4 TGH 2 grupa

M. Motyka

wtorek

g. 14.10 – 14.55, sala 103A

 

14.   

Język polski. Przygotowanie do matury - 4 TL

M. Motyka

czwartek

g. 14.10- 14.55 , sala 103A

 

15.   

Język polski. Przygotowanie do matury - 4 TB

B. Michalik

poniedziałek

g. 8.00- 9.35, sala 103A

 

16.   

Język angielski. Przygotowanie do matury. Kl. 4TL

Monika Sikora

poniedziałek

g. 8.00 – 8.45 , sala 01A

 

17.   

Język angielski. Zajęcia wyrównawcze.

Urszula Antoniak

czwartek

g.14.10, sala 07A

 

18.   

Język angielski. Zajęcia wyrównawcze.

Urszula Antoniak

poniedziałek

g. 15.00, sala 05A

 

19.   

Kółko języka włoskiego

Małgorzata Dziurok

poniedziałek

g. 8.00 – 9.30, sala 11C

 

20.   

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy pierwszej i drugiej

Anna Górka-Szołtys

trzeci poniedziałek miesiąca

g. 8.00-9.35, sala 03A

 

21.   

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Wojciech Wilkoń

poniedziałek

g. 8.50 -9.35 , sala 06C

 

 

22.   

Przygotowanie do matury – język angielski klasy: 4TL, 4TB, 4TC

Marzena Musiolik- Marzec

drugi poniedziałek

g. 8.00 – 9.35, sala 03A

 

23.   

Język angielski – przygotowanie do matury: 4TGH i 4TŻ

Joanna Bulla

wtorek

g. 8.00-8.45, sala 04C

 

24.   

Język angielski – przygotowanie do matury: 4TG

Joanna Bulla

piątek

g. 7.00 - 7.45, sala 02C

 

25.   

Język angielski – przygotowanie do matury: 4TG

Joanna Bulla

ostatnia sobota miesiąca – matura rozszerzona

 

26.   

Język hiszpański – przygotowanie do matury

Grażyna Kula-Kobiałko

piątek

g. 15.00-16.30, sala 1C

 

27.   

Kółko języka hiszpańskiego dla początkujących

Grażyna Kula-Kobiałko

poniedziałek

g. 8.45-9.35, sala 1C

 

28.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                   na poziomie podstawowym dla klasy 4 TR

Markowicz Justyna

poniedziałek:

g. 8.50-9.35, sala 203C

 

29.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                    na poziomie podstawowym dla klasy 4 TL

Markowicz Justyna

wtorek

g. 8.00-8.50, sala 203C

 

30.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                    na poziomie rozszerzonym dla klasy 4 TL

Markowicz Justyna

wtorek

g. 7.10-7.55, sala 203C

 

31.   

Indywidualne zajęcia dla uczniów – konsultacje                        z matematyki

Markowicz Justyna

środa

g.7.00-7.45, sala 203C

 

32.   

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 1TA

Markowicz Justyna

wtorek

g. 15:00-15:45, sala 203C

 

33.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                   na poziomie podstawowym dla klasy 4 TC

Grzegorzyca Adelajda

1, 2 i 4 poniedziałek miesiąca

g. 8.00 - 9.35, sala 105A

 

34.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                   na poziomie rozszerzonym dla klasy 4 TC

Grzegorzyca Adelajda

poniedziałek

g. 15.00 -15.45, sala 107A

 

35.   

Indywidualne zajęcia dla uczniów – konsultacje                       z matematyki

Grzegorzyca Adelajda

wtorek

g.15.00 -15.45, sala 105A

 

36.   

Zajęcia wyrównawcze dla klas 1THR i 1TL

Grzegorzyca Adelajda

środa

g. 15:00-8:45, sala 105A

 

37.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                  na poziomie podstawowym dla klasy 4 TGH

Motyka Ewa

środa

g. 8.00 – 8.45, sala R

 

 

38.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                   na poziomie podstawowym dla klasy 4 TGH

Motyka Ewa

piątek

g. 8.00 – 8.45, sala 105 A

 

39.   

Indywidualne zajęcia dla uczniów – konsultacje                         z matematyki

Motyka Ewa

czwartek

g. 14:10-15:45, sala 107A

 

40.   

Zajęcia wyrównawcze dla klas 1THR i 1TL

Motyka Ewa

piątek

g. 15:00-15:45, sala 202A

 

41.   

Indywidualne zajęcia dla uczniów – konsultacje                         z matematyki

Zawadowicz Piotr

poniedziałek

g. 8.00 - 8.45, sala 203D

 

42.   

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 1TŻ

Zawadowicz Piotr

poniedziałek

g.8:50-9:35, sala 203D

 

43.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                    na poziomie podstawowym dla klasy 4TA i 4TŻ

Zawadowicz Piotr

wtorek

g. 8.00-8.50, sala 210C

 

44.   

Indywidualne zajęcia dla uczniów – konsultacje                        z matematyki

Paniczek Janina

poniedziałek

g. 8.45 - 9.35, sala 201D

 

45.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                  na poziomie podstawowym dla klasy 4 TG

Markiewicz Alicja

poniedziałek

g. 8.00 – 8.45, sala 107A

 

46.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki               na poziomie podstawowym dla klasy 4 TB

Markiewicz Alicja

piątek

g. 13.15 - 14.00, sala 107A

 

47.   

Fakultet przygotowujący do matury z matematyki                  na poziomie rozszerzonym dla klasy 4 TB

Markiewicz Alicja

środa

g. 14.10 - 15.45, sala 101A

g. 15:00-15:45, sala 107A

 

48.   

Indywidualne zajęcia dla uczniów – konsultacje                         z matematyki

Markiewicz Alicja

poniedziałek

g. 8.50 - 9.35, sala 107A

 

49.   

Zajęcia wyrównawcze dla klas 1TB i 1TCL

Markiewicz Alicja

środa

g. 8:00-8:45, sala 103A

 

50.   

Fakultet przygotowujący do matury z biologii na poziomie rozszerzonym dla klas czwartych

Groborz Piotr

poniedziałek

g. 15:55 2h co 2 tyg., sala110C

 

51.   

Fakultet przygotowujący do matury z geografii na poziomie rozszerzonym dla klasy 4 TA, 4TB

Kalemba Lidia

1 sobota miesiąca

g. 8.00 – 11.00, sala 103C

 

52.   

Fakultet przygotowujący do matury z geografii na poziomie rozszerzonym dla klasy 4TL, 4TGH

Mazelanik Agnieszka

3 sobota miesiąca

g. 9.00 – 12.00, sala 108C

 

53.   

Fakultet przygotowujący do matury z fizyki na poziomie rozszerzonym dla 1 uczennicy z klasy 4TR

Mazelanik Agnieszka

środa (co 2 tyg.)

g. 11.35 – 12.20, sala 109C

 

54.   

Fakultet przygotowujący do matury z chemii na poziomie rozszerzonym dla klasy 3TG

Sobik Monika

poniedziałek

g. 8.50 – 9.35, sala 209C

 

 

55.   

Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas pierwszych

Sobik Monika

wtorek

g. 15:00, sala 209C

według potrzeb

56.   

Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla klas pierwszych

Mazelanik Agnieszka

środa

g. 15:00, sala 108C

według potrzeb

57.   

Fakultety logistyczne dla klas  I-IV o profilu logistycznym

Nowak Joanna

poniedziałek,

g. 8:45-9:30, sala 110D

według potrzeb

58.   

Konsultacje dla wszystkich uczniów: -edb 1TA, 1TB, 1TCL, 1TL, 1TR, 1THR, 1TG, 1TŻ);-organizacja i technika sprzedaży 1THR, 2THR; -obsługa klientów 3TH

Liszka Joanna

poniedziałek,

g. 8.50-9.35, sala  101D

od października

59.   

Przygotowanie do egzaminu – kwalifikacja T.15 (zadania egzaminacyjne praktyczne i pisemne) klasa 4TŻ, 4TGH

Skwara Joanna

poniedziałek

g. 8.45-9.35, sala 10D

 

60.   

Przygotowanie do A.30 + język angielski dla logistyków – 2TL, 2TCL grupa 2/2

Amalio-Bednorz Anna

poniedziałek

g. 8.50-9.40, sala 209 D

zajęcia odbywają się nie cyklicznie tylko zgodnie z zapotrzebowaniem uczniów

61.   

Przygotowanie uczniów do egzaminów z kwalifikacji A.35          i A.36 zainteresowani uczniowie z klas II, III i IV

Gacek-Duda Agnieszka

poniedziałek

g. 8.50-9.35, sala 204A

 

62.   

Konsultacje z matematyki

Paniczek Janka

poniedziałek

g. 8.50-9.35, sala 207 A

 

63.   

Przygotowanie do egzaminu zawodowego – kwalifikacja T.15. Klasa 4TG

Kuczera Hanna

poniedziałek,

g. 15:00- 15.45, sala 3D

 

64.   

Szkolna gazetka „Gastromaniak”

Solis Katarzyna

poniedziałek

g. 8.50-9.35, sala 110 C

spotkania stałe będą realizowane raz dwa razy w miesiącu

65.   

Przygotowanie do egzaminu  z kwalifikacji T6 z zakresu technologii gastronomicznej z towaroznawstwem oraz wyposażenia i zasad bezpieczeństwa w gastronomii: 3TG,3TŻ, 3GZ

Łosińska Teresa

wtorek

g. 14:55 -15.40, sala 101C

 

66.   

Koło menedżerskie

Wilczek Elżbieta

wtorek

g. 14:55 – 15.40, sala 201

(do grudnia 2017r.)

Przygotowanie uczniów do Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczestniczą zainteresowani uczniowie.

67.   

Koło statystyki

Wilczek Elżbieta

wtorek

g. 14:55- 15.40, sala 201 A

(od stycznia 2018 r.)

Przygotowanie uczniów do Konkursu Statystycznego. Uczestniczą zainteresowani uczniowie.

68.   

Koło dekoratorsko-wizualne

Hajdecka Barbara

wtorek

g. 15.00-15.45, sala 203D

zajęcia odbywają się wg potrzeb

69.   

Koło Młodych Ekonomistów

Uherek Maria

środa

g. 7.10- 7.55, sala 020F

Wg potrzeb uczniów przygotowanie do OWE, konkursu wiedzy o podatkach, konsultacje.

70.   

Kółko prawnicze

Otawa Patrycja

środa

g. 15.00- 15.45, sala 208 D

 

71.   

Przygotowanie do kwalifikacji T15

Klasy 4TŻ, 4TG, 4TGH

Ryś Anna

środa

g. 15.00-15.45, sala 3D

Konsultacje dla zainteresowanych uczniów.

72.   

Przygotowanie do kwalifikacji T.6 (procesy technologiczne  w gastronomii) – kl. 3 TG

Solis Katarzyna

środa

g. 7.10- 7.55, sala 8D

 

73.   

Koło rachunkowości (rachunkowość finansowa), 3TC

Misala Michalina

piątek

g. 14.10 – 14.55sala 209 D

zajęcia wyrównawcze

74.   

Konsultacje, kwalifikacja A.18, klasa 3TH

Liszka Joanna

do ustalenia w II semestrze

od II semestru

75.   

Konsultacje, kwalifikacja A.30, klasa 2TL grupa 2/2

Liszka Joanna

do ustalenia w II semestrze

od II semestru

76.   

Przygotowanie do egzaminów zawodowych

Szewczyk Dominika

Styczeń

 

77.   

Siatkówka

Harc Danuta

środa 15.00- 15.45

godzina prezydencka

78.   

Koszykówka

Jacek Boczarski

poniedziałek 14.10-15.00

godzina prezydencka

79.   

Gimnastyka

Niebisz Barbara

czwartek 15.00- 15.45

godzina prezydencka

80.   

Pływanie - basen MOSiR

Klichta Barbara

sobota 9.00-9.45

godzina prezydencka

81.   

Piłka nożna

Studnik Grzegorz

czwartek 15.00-15.45

zajęcia pozalekcyjne

82.   

Zajęcia fitness i zumby

Fajkis Ewa

czwartek 14.10- 15.10

środa 15.00-16.00

Śląski Szkolny Klub Sportowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

REKRUTACJA 2017/2018

Rekrutacja - kierunki

Rekrutacja - zasady

Rekrutacja - terminy

Rekrutacja - oddziały i punktacja

Rekrutacja - dokumenty

NASZE CERTYFIKATY

WIARYGODNA SZKOŁA

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW

BEZPIECZNA SZKOŁA

Nasz partner